گروه مهندسی بازرگانی معتمدتکس، پیشرو در ماشین آلات نساجی

ماشین آلات آنماک

ماشین آلات تکمیل و بسته بندی فرش ماشینی و انواع کفپوش

گروه مهندسی و بازرگانی معتمدتکس مفتخر است با اخذ نمایندگی رسمی شرکت آنماک ماکینا در ایران خدمات گسترده ای را ارائه دهد.

شرکت آنماک ماکینا در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات چله پیچی، تکمیل، آهار، آماده سازی و بسته بندی فرش ماشینی و انواع منسوجات کفپوش و لایه های صنعتی با 50 سال سابقه درخشان در ترکیه است.
این شرکت توانسته با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استاندارد روز اروپا و تیم فنی و خدمات پس از فروش قوی در 24 کشور جهان خدمات خود را ارائه کند و با ارایه سرویس سریع و تلاش برای کسب رضایت مشتریان خود کارنامه بسیار موفقی داشته است. 

گروه مهندسی و بازرگانی معتمدتکس در دفتر مرکزی استانبول و تهران به پشتوانه کارشناسان و همکاران متعهد و متخصص در صنعت نساجی  با ارایه خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی همواره در کنار کارخانجات فرش ماشینی کشور خواهد بود و نسبت به اتوماسیون و افزایش بهره وری کارخانجات فرش و تکمیل، فعالیت جدیدی را آغاز می نماید.

رفرنس بین المللی شرکت آنماک ماکینا

ماشین آلات تکمیل و بسته بندی فرش شرکت آنماک ماکینا به بیش از 122 شرکت در 24 کشور جهان فروخته شده است. این شرکت ها در کشورهای ایران، مصر، آمریکا، بلژیک، روسیه، اکراین، صربستان، بلغارستان، لبنان، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قزاقستان، ازبکستان، مراکش، هند، سوریه، اردن، عمان، لیبی، مالزی، الجزایر، برزیل، مغولستان، و ترکیه هستند که در حال استفاده از دستگاه های شرکت آنماک می باشند.
قابل توجه هستند که تعدادی از این کشورها دارای صنعت پیشرفته ای برای ساخت این ماشین آلات هستند ولی کیفیت دستگاه‌های شرکت آنماک، خدمات پس از فروش عالی در نقاط مختلف جهان و قیمت های مقرون به صرفه از دلایلی بوده است که این شرکت ها را به استفاده از دستگاه‌های شرکت آنماک ترقیب کرده است.

رفرنس شرکت آنماک ماکینا در ایران

در کشور ما ایران نیز بیش از 10 شرکت بزرگ و برند در صنعت فرش و تکمیل فرش ماشینی از محصولات و ماشین آلات مختلف شرکت آنماک خریداری کرده و در خط تولید خود استفاده می کنند.
1. شرکت فرش شیخ صفی اصفهان
2. شرکت فرش پردیس دلیجان
3. گروه ستاره کویر
4. شرکت فرش نگین مشهد
5. شرکت فرش سلیمان
6. شرکت فرش ابریشم
7. شرکت فرش هلال نگین مشهد
8. شرکت فرش آزران
9. شرکت فرش آرتا نقش
10. شرکت آهار ستاره تابان

ماشین آلات آنماک